Skip links

Parça eşya taşımacılığı her kişi ve kuruluşun her an ihtiyaç duyabileceği bir husustur. Bir evde buluna eşyalar kısmi olarak başka bir yere taşınma ihtiyacı gerektirecektir. Böyle durumda eşya boyutuna ve taşıma mesafesine bakılmaksızın en güvenli ve memnuniyet verici taşıma işleri yapılmaktadır. Her eşya özenle paketlenerek en uygun araçla istenilen yere istenilen saatte ulaştırılmaktadır. Şehir içi veya şehirlerarası evden eve nakliyat çalışmaları hız ve güvene dayalı şekilde yapılmaktadır.

Parça Eşya Sigortalı Taşıma Şirketi

Her taşımacılık sektörünün en güvenli limanı sigortalı eşya taşımacılık anlayışı olmaktadır. gece gündüz, uzun yolda kısa yolda, şehir içinde ve şehir dışında yapılan taşıma işlemleri sigortalı eşya taşıma anlayışı ile garanti altına alınmaktadır. Özellikle az sayıda eşya taşınması esnasında kaybolma çalınma gibi olaylara karşı kesinlikle sigortalı parça eşya taşıma hususu uygulanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti başta olmak üzere evden eve nakliyat firması prestiji içinde bu konu önem taşımaktadır. Bu nedenle eşya sahiplerinin içi rahat edecek ne varsa uygulanır. En uygun fiyata güvenli sigorta şirketlerinden hizmet alınarak risk faktörleri önceden bertaraf etme politikası uygulanmaktadır.

Parça Eşya Asansörlü Taşıma Şirketi

Gelişen teknolojinin yakından takip edilmesi sayesinde insan gücü ikinci plana kaymış durumdadır. Özellikle parça eşya taşıma sektöründe de asansörlü eşya taşımacılık uygulaması kendini açıktan açıp göstermektedir. Yüksek katlardan kolaylıkla indirilen az sayıdaki eşya hızlıca yükleme işlemine tabi tutulmaktadır. Böylece kargo tarzında yapılan parsiyel taşımacılık hız kazanmaktadır. Merdivenler kullanılmadan bina asansörlerine yük binmeden işlemler daha pratik bir şekilde yapılır. Böylece merdivenlerde oluşacak hasarlarda en başta önlenmiş olacaktır.

antalya ambar